Par Skogsräv

Skogsrav juridiskais birojs ir uzņēmums, kurš tapis apvienojoties juridiskās un kredītu jomas speciālistiem, ar mērķi piedāvāt un sniegt mūsu klientiem plašāku juridisko pakalpojumu klāstu.  Sniedzot pakalpojumus mēs vadāmies pēc principa "katrs klients- mūsu vienīgais klients", kas nozīmē, ka mūsu darbinieki nepiedāvā vienu visām situācijām piemērotu risinājumu, mēs  uzklausām un ieguldām laiku lai iespējami labāk izprastu klientu vēlmes un problēmas pirms izstrādāt un piedāvāt individuālu risinājumu. Viena no galvenām uzņēmuma priekšrocībām uzņēmuma kolektīvā ilggadējā pieredze,  kā arī spēja rast risinājumus nestandarta situācijās. 

Mēs saprotam, ka mūsu klienti ir aizņemti cilvēki un reizēm nav iespējams ierasties birojā lai saņemtu konsultāciju laika posmā no plkst. 9-18, tādēļ mēs iepriekš vienojoties par tikšanās laiku piedāvājam konsultācijas arī darba dienu vakaros, kā arī mēģinām vienkāršot saziņu ar saviem klientiem izmantojot Skype, Whatsapp  un citu mūsdienu tehnoloģiju piedāvātos risinājumus, tādā veidā ekonomējot laiku.

Negaidīti augsta maksa par pakalpojumiem var nepatīkami pārsteigt, kā arī iedragāt uzticību vai pat izbeigt savstarpējo sadarbību. Skogsräv izmaksas par veiktajiem pakalpojumiem ir skaidras un tiek izrunātas pirms pakalpojuma saņemšanas, lai mūsu klientiem nebūtu nepatīkami pārsteigumi saņemot rēķinu. Skogsräv piedāvā arī dažādas apmaksas iespējas un kārtības, kopīgi mēs atradīsim piemērotāko Jūsu finanšu situācijai.